Brunona, Herakliusza, Pashalisa, Sławomira, Torpeta, Weroniki, Wiktora, Wiktoriusza

Fundacja realizuje swoje cele poprzez:

1. Pozyskiwanie, zarządzanie i rozdzielanie funduszy, darów materialnych i niematerialnych uzyskiwanych przez Fundację.
  2. Prowadzenie działalności informacyjnej, edukacyjnej oraz badań w zakresie objętym celami Fundacji.
  3. Popularyzowanie celów Fundacji w środkach masowego przekazu, oraz poprzez przygotowywanie publikacji.
  4. Promocję i reklamę działań związanych z celami Fundacji.
  5. Współpracę z osobami fizycznymi i prawnymi oraz jednostkami administracji samorządowej, rządowej i organizacjami pozarządowymi, także zagranicznymi i międzynarodowymi, których działalność wiąże się z celami Fundacji, lub których działania Fundacja może wesprzeć.
  6. Organizację szkoleń dla bezrobotnych,  absolwentów oraz pracujących osób dorosłych w celu rozwoju ogólnych i zawodowych kwalifikacji.
  7. Organizację misji gospodarczych i konferencji celem wymiany doświadczeń związanych z wdrażaniem zmian organizacyjnych, prawnych oraz nowych technologii.
  8. I innych działań wspierających realizację celów Fundacji.